Powiększamy naszą ofertę o fotobudkę!

Jeżeli mieliście okazję być na imprezie organizowanej przez BJS EVENTS (dawniej: BJ STUDIO), to byś może natknęliście się na nową atrakcję w naszej ofercie: FOTOBUDKĘ. Co tu dużo mówić, to był absolutny hit poprzedniego sezonu! Z nowym rokiem postanowiliśmy na stałe dodać zabawę z aparatem do naszej oferty 🙂 Po szczegóły zapraszamy tutaj: oferta – fotobudka.

Dla osób, które jeszcze nie wiedzą z czym to się je – śpieszymy z pomocą. Cała zabawa polega na tym, że na wybraną imprezę dostarczamy sprzęt zwany właśnie fotobudką. Upraszczając jest to profesjonalny aparat cyfrowy, podłączony do komputera z ekranem dotykowym oraz drukarką. Całość wzbogacamy dodatkami w postaci kosza pełnego szalonych przebrań oraz ciekawych scenerii w tle. Tylko tyle i aż tyle. Wszystko to zostawiamy na cztery godziny do dyspozycji bawiących się gości. Zostawiamy jedynie naszego animatora do pomocy w razie, gdyby trzeba była dodatkowo skalibrować urządzenie lub wspomóc radą.

Fotobudka może być wynajmowana zarówno jako osobny element lub też jako część większej przygotowanej przez nas indywidualnej oferty. Wszystko zależy od was, a pisząc, że macie pełną kontrolę, myślimy dosłownie 🙂 Ilość zrobionych zdjęć jest praktycznie nieograniczona. Dodatkowo, te które zostaną wybrane do wydrukowania można indywidualnie ułożyć. Jeżeli zależy wam, żeby goście na długo zapamiętali gdzie tak dobrze się bawili, każde zdjęcie może być wzbogacone o indywidualny projekt z logo firmy lub wydarzenia.

Tak jak wspominaliśmy do każdego urządzenia zawsze dodajemy kosz pełen gadżetów i przebrań. Chcecie mieć szalone zdjęcia z wesela z partnerem lub grupie przyjaciół? Nie ma żadnego problemu. Boisz się, że impreza firmowa będzie nudna? Zamów fotobudkę. Możesz być niemal pewien, że pracownicy od razu podłapią o co chodzi i pierwsze lody zostaną przełamane.

Po imprezie zapewniamy pełen zestaw wykonanych zdjęć. Wystarczy mieć ze sobą pendrive.

Zapraszamy serdecznie, doskonała zabawa gwarantowana!

fotobudka BJS Events