O nas

Jesteśmy ekspertami w eventach i kochamy to, co robimy. Uważnie słuchamy naszych Klientów. Dzięki temu doskonale rozumiemy, jaki komunikat chcą przekazać, jaką historię opowiedzieć. Potrafimy w kreatywny, zaskakujący sposób przygotować każdego rodzaju event, począwszy od wieczorów tematycznych, bankietów i konferencji, po imprezy integracyjne i pikniki.

Działamy na rynku nieprzerwanie od 1997 roku. Doskonale znamy najlepsze hotele, sale i plenery w Polsce. Bezbłędnie wybierzemy lokalizację, która będzie najlepiej odpowiadała wymogom Twojego eventu, konferencji czy imprezy integracyjnej. Współpracujemy z profesjonalnymi artystami i konferansjerami. Mamy własną kadrę sprawdzonych, wyszkolonych przez nas animatorów. Na każdym etapie realizacji czuwamy nad spójnością wydarzenia i dbamy o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół.

Kochamy wyzwania. Niezależnie od tego, czy będzie to krótki, 30 minutowy show czy bankiet na 3000 osób, przy każdej realizacji staramy się stworzyć najbardziej unikatowy scenariusz eventu, dobrać wyjątkowe miejsce i dopełnić je jedyną w swoim rodzaju scenografią. Zawsze pracujemy z wielkim entuzjazmem i pasją.

Z sukcesem zrealizowaliśmy na terenie całego kraju setki eventów firmowych, spotkań biznesowych, konferencji, imprez integracyjnych, szkoleń, bankietów świątecznych i bali karnawałowych oraz pikników firmowych i imprez dla dzieci. Na swoim koncie mamy ponad 1000 realizacji!

Zapraszamy do współpracy!

Prześlij zapytanie o event