Majówka? My bawimy się w plenerze!

Jak zazwyczaj kojarzy Ci się długi weekend majowy? Nam przede wszystkim przypomina się zapach grilla i leniuchowanie ze znajomymi w plenerze. Przyjemnie prawda? Jednak jeżeli preferujesz bardziej aktywną formę wypoczynku należy rozejrzeć się za eventami na świeżym powietrzu. A tych na całe szczęście z roku na rok jest coraz więcej. Na wielu z nich będziesz mógł spotkać stoiska Bj Studio 🙂

Nasi animatorzy poprowadzą zabawę zabawy oraz szalone konkursy. Jeżeli byliście w ubiegłym roku na Pikniku Naukowym pod Stadionem Narodowym to z pewnością zauważyliście nasze kolorowe koło fortuny. W parku rozrywki Julinek bawiliśmy się za to na piknikach tematycznych. I tak, mogliśmy przenieść się do bajkowej Akademii Pana Kleksa lub poszaleć z superbohaterami. Działaliśmy zarówno pod sceną jak i na niej. Nasi doświadczeni konferansjerzy zapewniają oprawę na najwyższym możliwym poziomie. Zdjęcia naszych realizacji możecie zresztą zobaczyć tutaj.

Ten sezon zapowiada się nie mniej intensywnie. Jeżeli jesteś zainteresowany organizacją tego typu wydarzenia lub planujesz stanowisko tematyczne na imprezie plenerowej – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Będzie się działo!

Organizacja Pikników - Warszawa