Klient Indywidualny

Zabawa z balonami

Pikniki dla dzieci

Pikniki firmowe, rodzinne czy z okazji Dnia Dziecka to znakomita okazja do wspólnej zabawy. Zadbamy o każdy szczegół i kompleksowo zorganizujemy dla Ciebie to wydarzenie.

Sprawdź
Święty Mikołaj i Śnieżynki - Zabawa mikołajkowa

Mikołajki dla dzieci

Wyrusz razem z nami w niezwykłą podróż do Krainy Lodu, obierz złoty bilet na Express Polarny lub naucz się czarować w Szkole Magii! Z nami zabawa Mikołajkowa to zawsze niezapomniane i radosne chwile!

Sprawdź
Tort urodzinowy

Zabawy urodzinowe

Realizujemy przyjęcia urodzinowe dla maluchów i dla starszych dzieci, w domu lub poza domem. Zadbamy, aby tego dnia Twoja pociecha była w centrum uwagi!

Sprawdź
imprezy urodzinowe, zabawa z animatorem

Opieka nad dziećmi w trakcie uroczystości rodzinnych

Zapewniamy zabawę pod okiem doświadczonego animatora w trakcie ślubów, chrzcin oraz wszelkich uroczystości. Potrafimy twórczo zorganizować czas dzieciom zarówno starczym jak i maluszkom.

Sprawdź
Półkolonie

Półkolonie letnie i zimowe

Podczas wakacji i ferii zimowych pomożemy zaopiekować się dziećmi Twoich pracowników w godzinach ich pracy.

Sprawdź

Dzieci bardzo spontanicznie wyrażają swoje uczucia, co sprawia, że są niezwykle wdzięcznym, ale i wymagającym „klientem”. Organizowanie wydarzeń dla dzieci może, więc być prawdziwym wyzwaniem…

My doskonale wiemy, jak przygotować i przeprowadzić perfekcyjną imprezę i dla młodszych, i dla starszych dzieci. Od ponad 18 lat z sukcesem organizujemy różnego rodzaju spotkania dziecięce, które nie tylko bawią, ale też edukują i pozwalają dzieciom odkrywać ich pasje czy talenty.

Pracujemy w oparciu o autorskie scenariusze gier, zabaw, konkursów i warsztatów dla dzieci. Realizujemy także scenariusze nawiązujące tematyką do znanych i kochanych przez dzieci postaci z bajek i kreskówek. Nasi animatorzy przechodzą gruntowne szkolenie – nie tylko uczą się scenariuszy zabaw, ale też uczą się technik animacyjnych i radzenia sobie z małą i dużą grupą dzieci. Mamy też własne kolorowe, bajkowe dekoracje, które tworzą piękną scenerię do zabawy. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo.

W ramach naszej usługi zadbamy również o bajkowy catering i prezenty dla dzieci.