Klient Biznesowy

Wieczory tematyczne

Wieczory Tematyczne

Jeśli chcesz, aby Twój event na długo pozostał w pamięci Gości przygotujemy dla Ciebie niezapomniany wieczór tematyczny – program imprezy opierać się będzie na opracowanym przez nas, przemyślanym w każdym calu i dostosowanym do potrzeb Twojej firmy scenariuszu.

Sprawdź
Pikniki

Pikniki

Pikniki to wspaniała okazja do bliższego poznania się i wspólnej zabawy. Zrealizujemy dla Twojej firmy wyśmienity, pełen atrakcji, występów i konkursów piknik, z atrakcjami zarówno dla starszych, jak i dla najmłodszych.

Sprawdź
Firmowa Impreza Mikołajkowa

Christmas Party

Święta Bożego Narodzenia to szczególny okres, w którym chcemy się dzielić radością z bliskimi. Zadbamy o to, aby ten magiczny czas zawitał także do Twojej firmy. Zorganizujemy dla Ciebie niezapomniane spotkanie świąteczne w firmie lub poza jej siedzibą.

Sprawdź
Jubileusze, gale, bankiety

Jubileusze, gale, bankiety

Jubileusze i gale to wyjątkowy moment dla każdej firmy. Przygotowana przez nas oprawa całej imprezy podkreśli nie tylko rangę wydarzenia, ale też wartości Twojej firmy i historię, którą chcesz przekazać.

Sprawdź
Team building

Team building

Podstawą każdej firmy są ludzie. Organizowane przez nas imprezy wyjazdowe czy też spotkania tematyczne, które stanowią element uzupełniający wcześniejszej konferencji, to idealne połączenie dobrej zabawy i biznesu.

Sprawdź
Warsztaty

Warsztaty

Warsztaty dla pracowników mogą być ciekawym, dodatkowym elementem uzupełniającym tematykę Twojego spotkania firmowego lub stanowić część całodniowego wyjazdu integracyjnego. Nasze kreatywne warsztaty poprzez zabawę pomagają usprawnić komunikację w firmie, zwiększyć motywację i efektywność zespołów.

Sprawdź
Konferencje

Konferencje

Dobierzemy właściwą do tematu konferencji, ale nie stereotypową lokalizację, dodamy kreatywności do elementów wystąpienia i programu konferencji. Dopełnimy całość piękną scenografią. Przygotujemy także niestandardowe pakiety informacyjne dla Gości.

Sprawdź
Udział w targach

Udział w targach

Zaprojektujemy i zbudujemy całe stoisko dla Twojej firmy. Zapewnimy profesjonalną obsługę stoiska przez ekspertów, którzy będą udzielać informacji na temat Twojej firmy i jej produktów/usług. Zrealizujemy działania promocyjne i akcje samplingowe w trakcie całych targów.

Sprawdź
Brand events

Brand events

Twój produkt i sposobu jego oświetlenia, po sposób zaproszenia na imprezę, fryzury hostess i nazwy drinków, które będą pili Twoi Goście. Zadbamy o to, aby o wydarzeniu Twojej marki mówiono jeszcze przez wiele tygodni.

Sprawdź
wynajem fotobudki na imprezy

Fotobudka

Oferujemy wynajem fotobudki na 4 godziny, wraz z montażem oraz dojazdem do klienta (do 50 km od Warszawy). Dodatkowo zapewniamy opiekę animatora, który odpowiednio ustawi urządzenie oraz będzie służył wsparciem oraz radą w trakcie trwania całej imprezy. Do całego zestawu dodajemy także: kosz pełen gadżetów i przebrań oraz tła do wyboru.

Sprawdź

Chcesz w niestandardowy sposób wypromować nowy produkt czy też wzmocnić rozpoznawalność marki i zwiększyć sprzedaż? A może planujesz przekazać ważne informacje partnerom biznesowym lub podziękować swoim pracownikom za ich wkład w sukces firmy? Spotkanie, które chcesz zorganizować ma być częścią kompleksowej kampanii promocyjnej, ale i niezapomnianym wydarzeniem dla Gości Twojej firmy?

My wiemy jak przygotować event, aby spełnił on wszystkie Twoje biznesowe i komunikacyjne cele!

Zadbamy o każdy niezbędny szczegół, począwszy od znalezienia idealnego miejsca na Twoje wydarzenie, przygotowania dopasowanego do okoliczności imprezy scenariusza, stworzenia wyjątkowej scenografii i zapewnienia niezapomnianych wrażeń artystycznych, aż po catering, organizację logistyczną całego eventu, zaproszenie Gości i przygotowanie dla nich pakietów powitalnych. Nie zapomnimy o opracowaniu multimedialnej prezentacji na wystąpienie Prezesa.

Na każdym etapie współpracy jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie, zapewniając Ci poczucie bezpieczeństwa i kontrolę nad realizacją całości wydarzenia.