Pikniki

Pikniki to wspaniała okazja do bliższego poznania się i wspólnej zabawy. Zrealizujemy dla Twojej firmy wyśmienity, pełen atrakcji, występów i konkursów piknik, z atrakcjami zarówno dla starszych, jak i dla najmłodszych.

Organizujemy pikniki tematyczne, z okazji lub bez okazji, dla pracowników i ich rodzin oraz dla specjalnych Gości firmy. Potrafimy zorganizować atrakcje dla dużych i dla małych grup, a także dopasować je do różnych zainteresowań i wieku uczestników. Nasze sprawdzone, autorskie scenariusze pozwalają na prowadzenie zabawy połączonej z elementami integracji niezależnie od pogody i miejsca imprezy. Animacje prowadzone są przez wyszkolonych przez nas animatorów.

Zapewniamy również całe zaplecze techniczne i dbamy o to, aby cała zabawa przebiegała bezpiecznie i w świetnej atmosferze.

Mamy ponad 20 lat doświadczenia w realizacji eventów na świeżym powietrzu. Najwięcej imprez tego rodzaju zorganizowaliśmy w Warszawie i okolicach, ale organizowaliśmy również kilkudniowe wydarzenia w innych częściach Polski.

W zakładce Nasze realizację znajdą Państwo bogatą kolekcję zdjęć z pikników, które realizowaliśmy do tej pory.