Fotobudka

Oferujemy wynajem fotobudki na 4 godziny, wraz z montażem oraz dojazdem do klienta (do 50 km od Warszawy). Dodatkowo zapewniamy opiekę animatora, który odpowiednio ustawi urządzenie oraz będzie służył wsparciem oraz radą w trakcie trwania całej imprezy. Do całego zestawu dodajemy także: kosz pełen gadżetów i przebrań oraz tła do wyboru.

Dodatkowo, każda sesja może być spersonalizowana. Dzięki temu, zdjęcia będą doskonałą pamiątką, a indywidualny design, pomoże na długo zapamiętać wydarzenie.

Z naszego doświadczenia wynika, że wydarzenia, na których obecna jest fotobudka, doskonale pomagają gościom rozluźnić się oraz zintegrować. Tego rodzaju dodatek doskonale sprawdza się na wydarzeniach rodzinnych takich jak: śluby, komunie, zjazdy rodzinne, jak również na imprezach firmowych. Wynajmowana przez nas fotobudka jest profesjonalnym sprzętem fotograficznym dodatkowo wyposażonym w drukarkę, która na bieżąco drukuje wybrane zdjęcia oraz ekran, pozwalający na podgląd wykonanych fotografii oraz ich personalizację.