3

3

3

3

3

Animatorzy

Naszą największą dumą są profesjonalni animatorzy!

Wszystkie zabawy prowadzą wyszkoleni przez nas pasjonaci, w oparciu o nasze własne, uwielbiane przez dzieci scenariusze na pikniki tematyczne, np. bajkowo-filmowe, naukowe, ekologiczne czy podróżnicze. Dzieci są dla nas partnerami, które zapraszamy do wspólnych gier i ciekawych, edukacyjnych warsztatów.

Nasi animatorzy przechodzą gruntowne szkolenie – nie tylko uczą się scenariuszy zabaw, ale też uczą się technik animacyjnych i radzenia sobie zarówno z małą i dużą grupą dzieci. Posiadamy bogate zaplecze w tym:

  • dekoracje i scenografie
  • kostiumy i stroje
  • zabawki dla dla dzieci w każdym wieku.

Naszym priorytetem jest dobra zabawa i niezapomniane wrażenia jednak nie mniejszy nacisk kładziemy na bezpieczeństwo podczas trwania imprezy.

Konferansjerzy i hostessy

Posiadamy wiedzę o najlepszych hotelach, salach i plenerach w całej Polsce. Wskażemy ten, który najlepiej będzie odpowiadał wymogom danej konferencji, szkolenia, kongresu czy też imprezy integracyjnej. Mamy bogate doświadczenie w wyborze instruktorów, wykładowców i szkoleniowców. Zapewniamy serwis profesjonalnych konferansjerów, hostess i instruktorów, a nad spójnością wydarzenia zawsze czuwa koordynator BJ Studio.

Dołącz do naszego zespołu!

Jesteś żywiołową, pełną energii osobą ? Lubisz towarzystwo dzieci a pomysły na zabawę same przychodzą Ci do głowy. Jeżeli tak to na pewno nadajesz się na profesjonalnego animatora ! BJ Studio prowadzi autorskie szkolenia dla animatorów. Dzięki nam dowiesz się nie tylko jak zorganizować zabawę dla dzieci ale również jak występować przez publicznością oraz nasi trenerzy nauczą Cię emisji głosu.

Wieczór japoński Christmas Party - Animatorzy Pikniki dla Dzieci - Animatorzy
Animatorzy